PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE CENNIK

Przeprowadzkami zajmujemy się od dawna. Nasze wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach zagranicznych, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakościowym, zapewniając jednocześnie wysoką konkurencyjność cenową.

Gdzie przeprowadzamy?

Usługi przeprowadzek świadczymy na terenie całej Europy, czyli w krajach Unii Europejskiej oraz tych, które do niej nie należą. Zdając sobie sprawę z tego, że każda przeprowadzka jest inna, wycenę wykonujemy indywidualnie, w oparciu o uzyskane od Klienta informacje. Pozwala nam to dopasować się do Państwa potrzeb, optymalizując koszty i dopasowując środek transportu, trasę przejazdu i inne czynniki do konkretnych zleceń. Zachęcamy do składania zapytań o cenę przeprowadzek, a także do sprawdzenia, jakie czynniki mają wpływ na ostateczną cenę transportu.

Przeprowadzki międzynarodowe cennik – co składa się na koszt usługi?

  • Długość trasy – jest to jedna z najważniejszych składowych, branych pod uwagę podczas wyceniania przeprowadzek międzynarodowych. Długość trasy przeprowadzki wpływa bowiem na czas przejazdu, koszta paliwa i inne opłaty (np. winiety, parkingi, opłaty graniczne, ubezpieczenia).
  • Wielkość przeprowadzki – od ilości przewożonych przedmiotów, ich wagi i gabarytów będzie zależało, jaki rodzaj pojazdu musi być zaangażowany do zlecenia. Im większa przeprowadzka, tym większy środek transportu. Ma to bezpośredni wpływ na koszt samej przeprowadzki. W naszej firmie dysponujemy samochodami o różnej pojemności i ładowności, dzięki którym do minimum można ograniczyć koszty przejazdu tam i z powrotem.
  • Usługi dodatkowe – przeprowadzki międzynarodowe cennik uwzględnia dużą liczbę dodatkowych usług, z których mogą Państwo skorzystać. Jest to między innymi usługa zniesienia i wniesienia przedmiotów, montażu, a także przewozu osób. Jesteśmy również otwarci na wszystkie inne Państwa potrzeby i wymagania, również te, których cennik nie uwzględnia. Prosimy o nich poinformować podczas składania zapytania o wycenę.

W celu uzyskania dokładnego cennika przeprowadzek międzynarodowych, zapraszamy do kontaktu

Wysyłając zapytania na adres mailowy, prosimy o podanie takich informacji jak:

  • cel przeprowadzki międzynarodowej
  • przybliżony termin
  • szacowana liczba przedmiotów (rodzaj, waga, objętość)
  • dodatkowe usługi, z których chcą Państwo skorzystać w czasie przeprowadzki
przeprowadzki międzynarodowe cennik
tel. 0048 605 506 997
e-mail: biuro@alan-przeprowadzki.pl