PRZEPROWADZKI DO NIEMIEC

Niemcy – jeden z największych krajów-liderów Europy. Każdego roku przyciąga tysiące Polaków. Średnia wysokość miesięcznego wynagrodzenia, wynosi w Niemczech ok. 3500 euro. W przeliczeniu na złotówki, daje to ok. 14 tysięcy złotych. Dodajmy do tego znakomicie rozwiniętą opiekę medyczną. Podczas gdy w Polsce średni czas oczekiwania do lekarza specjalisty, finansowanego przez NFZ wynosi kilka miesięcy, w Niemczech wizyta odbędzie się w ciągu kilku dni. Dla wielu osób ma to decydujące znaczenie, kiedy rozważane są kwestie przeprowadzki do Niemiec. Spośród wielu innych argumentów, o których również nie można zapominać, jest jeszcze ten dotyczący edukacji. Dzieci kształcące się w Niemczech, osiągają znacznie lepsze wyniki na egzaminach, co otwiera przed nimi drzwi do kariery. Branża przemysłowa, motoryzacyjna, farmaceutyczna i rynek IT, ma olbrzymie zapotrzebowanie na wysokiej jakości specjalistów. Dla wielu Polaków, są to wystarczające argumenty, aby rozważyć przeprowadzkę do Niemiec. Jeśli i Wy bierzecie pod uwagę taką zmianę swojej życiowej sytuacji, z przyjemnością Wam w tym pomożemy, kompleksowo organizując zagraniczną przeprowadzkę.

Przeprowadzki do Niemiec – oferta

Samodzielnie zorganizowanie przeprowadzki do Niemiec, może być kłopotliwe. Aby oszczędzić Państwu zmartwień i problemów, polecamy organizowane przez nas przeprowadzki międzynarodowe. Wieloletnia działalność w tej branży sprawiła, że każdy przewóz mebli do Niemiec, wykonujemy sprawnie, szybko i bezpiecznie. Obsługujemy cały teren Niemiec, m.in. miasta: Berlin, Hamburg, Monachium, Kolonia, Frankfurt nad Menem, Stuttgart oraz landy: Bawaria, Brema, Dolna Saksonia, Saksonia, Turyngia i wszystkie pozostałe.

Naszym klientom oferujemy:

  • przewóz mebli pojazdami o objętości 14, 17 i 25-28m3, dysponujemy dużą ilością samochodów dostawczych i ciężarowych o różnej ładowności. Pozwala nam to jednorazowo przewieźć duże ilości ładunków, oszczędzając w ten sposób Państwa pieniądze i czas oraz pozwalając na szybsze zadomowienie się w nowym miejscu,
  • nowoczesne, bezpieczne pojazdy, fabrycznie dostosowane do przeprowadzek, dbamy o bezpieczeństwo Państwa ładunku, korzystając wyłącznie z nowoczesnych pojazdów. Gwarancją terminowej przeprowadzki do Niemiec, są utrzymywane w doskonałej sprawności technicznej pojazdy, które kupujemy jako nowe i fabrycznie dostosowane do przewozu mebli,
  • pomoc w załadunku i rozładunku, nasza ekipa sprawi, że przeprowadzka do Niemiec zostanie wykonana błyskawicznie. Zniesienie mebli, zabezpieczenie, załadunek, transport i wniesienie do mieszkania. Wiemy jak wielkim wyzwaniem może być przenoszenie ciężkich szaf, nieporęcznych łóżek i kanap oraz dużej ilości półek, krzeseł czy biurek. W tym celu zapewniamy pomoc odpowiednio licznej grupy pomocników, którzy bez trudu poradzą sobie z tym zadaniem,
  • usługę pakowania mebli – wykorzystujemy pianki o dużej gęstości i folie pęcherzykowe, działamy w sposób przemyślany i starannie zaplanowany. Mamy świadomość tego, że przewożone przez nas meble stanowią cenną pamiątkę, prezentując jednocześnie wysoką wartość materialną. Z tego powodu wykorzystujemy całą paletę materiałów zabezpieczających, wykorzystywanych do starannego zabezpieczenia mebli na czas przeprowadzki do Niemiec,
  • demontaż i montaż mebli, są takie meble, które można przewieźć tylko rozmontowane. Przykładem są meble kuchenne do zabudowy, meblościanki, regały, antresole. Jeśli zdecydowali się Państwo zabrać je ze sobą do Niemiec, ale obawiają się przeprowadzki i tego, jak sobie poradzić z dużymi gabarytami, uspokajamy. Alan Przeprowadzki wykonują również demontaż i montaż mebli, jeśli jest to konieczne do ich przewiezienia. Dysponujemy doświadczeniem, umiejętnościami i narzędziami, pozwalającymi na szybkie i dokładne wykonanie tej czynności.

Przeprowadzki do Niemiec tylko z firmą Alan Przeprowadzki

Średnia długość przeprowadzki do Niemiec z Polski wynosi od 400 do 1500 km. Obsługujemy wszystkie miejsca na terenie Polski, skąd swój początek może mieć Państwa przeprowadzka. Każde zlecenie starannie wyceniamy, biorąc pod uwagę optymalną trasę przejazdu. W umówionym terminie pojawiamy się pod Państwa domem lub mieszkaniem i pomagamy w załadunku mebli i sprzętów AGD i RTV. Państwa majątek zostaje nie tylko prawidłowo zabezpieczony i przymocowany, ale chroni go również nasza polisa ubezpieczeniowa, na maksymalną kwotę. To ten moment, kiedy przeprowadzka zaczyna się na dobre!

W podróży do Niemiec, zawsze wybieramy najlepszej jakości drogi, mając przygotowane alternatywne trasy przejazdu. Autostrady w Niemczech to sieć blisko 13 000 km połączeń drogowych o dużej przepustowości. Dzięki temu, zdecydowana większość przeprowadzek odbywa się w ciągu jednego dnia. To duże udogodnienie, które pozwoli Państwu szybko osiedlić i zaaklimatyzować się w nowym miejscu.

Dodając do tego kompleksową pomoc naszej fachowej obsługi, przeprowadzka do Niemiec może być szybką operacją. Oprócz tego, że nie wywoła niepotrzebnego stresu, nie obciąży również Państwa budżetu nadmiernymi kosztami. Usługę przeprowadzek do Niemiec, adresujemy do osób prywatnych, a także firm zmieniających siedzibę lub otwierającą nowe oddziały za granicą Polski.

przeprowadzki do niemiec
tel. 0048 605 506 997
e-mail: biuro@alan-przeprowadzki.pl