O FIRMIE

Szukając odpowiedniej firmy, która przewiezie nasz majątek dobrze jest mieć w pamięci, że firma transportowa to nie to samo, co firma przeprowadzkowa. Należy postawić na doświadczenie oraz bezpieczeństwo przewożonego mienia.

Firma "Alan Kondracki Przeprowadzki" profesjonalnie zajmuje się przeprowadzkami na terenie Polski i UE. Specjalizujemy się w kompleksowych przeprowadzkach zagranicznych oraz do Polski.

Żadna przeprowadzka nie jest nam straszna. Nasze usługi cechuje terminowość, doświadczenie i oczywiście korzystne ceny.

Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki Alan Przeprowadzki

Certyfikat Clicktrans.pl

 
certyfikat

OPINIA NASZEJ KLIENTKI

Panie Alanie,

Odebrałam dziś telefon kobiety mieszkającej w Berlinie, która planuje przeprowadzkę do Polski. Oferta na stronach internetowych jest- jak Pan wie- ogromna, stąd wybór odpowiedniej firmy przeprowadzkowej nie jest prosty. W końcu obcemu człowiekowi powierzamy majątek często całego życia, mamy więc prawo bać się oszustwa i sprawdzać, czy oferowane warunki oferty zostaną przez zleceniobiorcę dotrzymane.

Mogłam z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że przeprowadzka z Pana firmą była prosta, łatwa i udana, zachęcając moją rozmówczynię do zaufania Panu i Pana profesjonalizmowi. Mój list spokojnie może Pan zamieścić na swoim blogu.

Przeprowadzka z firmą Alan – przeprowadzki była technicznie dość skomplikowana. Należało przewieźć wyposażenie dwupokojowego mieszkania z Wrocławia do Frankfurtu nad Menem w ściśle określonym czasie, od drzwi do drzwi, pod nieobecność właściciela mieszkania. Wszelkich ustaleń z Panem Alanem Kondrackim dokonywałam jako „pośrednik” – mieszkam w województwie podkarpackim, w odległości 450 km od Wrocławia, z Panem Alanem możliwy był więc jedynie kontakt telefoniczny, mailowy i smsowy. Dodatkowo nie byłam w stanie podać dokładnej daty przeprowadzki, w grę wchodził dwutygodniowy przedział czasowy. Dodam, że oprócz firmy Pana Alana miałam kontakt z kilkoma innymi, oferującymi tego typu usługę.

Wybrałam Alan – przeprowadzki z kilku względów. W rozmowach z właścicielem zauważyłam pełen profesjonalizm. Pan Alan poprosił o dokładne dane dotyczące nie tylko ilości sprzętów do przewiezienia, ale także lokalizacji mieszkań we Wrocławiu i Frankfurcie, by sprawdzić możliwość podjechania pod budynek, zniesienia większych mebli bez rozkręcania ich na części, zaparkowania na czas załadunku i rozładunku. Zostałam poinformowana o ubezpieczeniu ładunku i możliwości śledzenia trasy GPSem. Objaśniono mi także sposoby płatności, w tym stawkę podatku w fakturze VAT. A cena za całość usługi była naprawdę przystępna.

Pan Alan w dniu przeprowadzki dojeżdżając do Wrocławia utknął w korku, natychmiast się ze mną skontaktował telefonicznie, by poinformować, że spóźni się ok. 15 minut – doceniam dbałość o mnie jako klienta.

Z przyjemnością współpracuje się z takimi ludźmi, polecam więc Pana Alana innym – możecie spokojnie powierzyć mu szklany stół, wielką lodówkę, pralkę, szkło i akcesoria kuchenne bez obawy, że zostaną zniszczone, lub zaginą.

Pozdrawiam,
Agnieszka S.

tel. 0048 605 506 997
e-mail: biuro@alan-przeprowadzki.pl