Cenniki firm przeprowadzkowych

2016-09-27 18:58:09

Chcesz wycenić przeprowadzkę do innego kraju? Masz wybranych kilka firm przeprowadzkowych, ale cenniki umieszczone na stronie są dla ciebie zbyt skomplikowane? Jeżeli tak, nie pozostaje nic innego, jak tylko zadzwonić do wybranych i poprosić o to, aby wyjaśnili jak należy rozumieć ich cenniki przeprowadzek międzynarodowych lub aby przygotowali kompleksową ofertę na przeprowadzkę. Aby to było możliwe, będziesz musiał przygotować dla nich kilka ważnych informacji. Jakich?

przeprowadzki międzynarodowe cennik

  • Miejsce przeprowadzki – musisz umieć określić, do jakiego kraju i jakiego miasta ma być wykonana twoja przeprowadzka. W przypadku dużych miast, warto również znać przynajmniej nazwę dzielnicy. Jest to ważne, bo na przykład wjazd do ścisłego centrum może być dodatkowo płatny.

 

  • Ilość oraz rodzaj rzeczy – gabaryty i ilość twoich rzeczy do przeprowadzki, mają bezpośrednie przełożenie na cenę. Musisz wiedzieć o tym, że im więcej rzeczy zabierasz ze sobą, tym przeprowadzki międzynarodowe mają wyższe koszta. Dlatego już teraz zastanów się, czy koniecznie chcesz zabierać stare monitory lub telewizory lub podniszczone stoły. Każda z tych rzeczy sprawi, że koszt przeprowadzki będzie wyższy.

 

  • Termin przeprowadzki – nie zdziw się, że jeśli planujesz przeprowadzkę na za kilka dni to może być to trudne. Wynika to z tego faktu, że kluczem do sprawnej przeprowadzki, jest odpowiednio wcześnie jej zaplanowanie. Jak wczesne? Wynoszące co najmniej kilka tygodni, zależnie od tego, jak wielu klientów posiada twoja firma.

 
Powrót
 
tel. 0048 605 506 997
e-mail: biuro@alan-przeprowadzki.pl