Rusza całkiem nowy blog o przeprowadzkach!

piątek, 01-07-2016

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nowość na naszej stronie internetowej w postaci blogu związanego z tematyką przeprowadzek. Pod adresem: http://alan-przeprowadzki.pl/blog-firmowy będziecie mogli Państwo przeczytać cykliczne informacje o przeprowadzkach międzynarodowych, przeprowadzkach krajowych, radach z nimi związanych oraz wielu innych ciekawostkach przeprowadzkowych. Zapraszamy do lektury!

Przeprowadzki do Holandii

poniedziałek, 25-04-2016

Coraz częściej wykonujemy przeprowadzki do Holandii. Wiele osób, które przeprowadzamy, udaje się do tego kraju, aby rozpocząć nowe życie. Przede wszystkim chodzi tutaj o większe możliwości w znalezieniu dobrze płatnej pracy oraz o lepsze świadczenia socjalne, których w takiej wysokości nie ma w Polsce. Żeby zachęcić wszystkich do skorzystania z przeprowadzki do Holandii akurat z naszą firmą, uruchamiamy specjalną promocję na transport. Wbrew pozorom przeprowadzka do Holandii nie jest droga. W zależności od ilości przewożonego bagażu oraz miejsca docelowego można zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych. Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów przeprowadzki.

Alan-przeprowadzki.pl w nowej odsłonie!

środa, 30-12-2015

Prezentujemy nowe oblicze naszej strony internetowej. Wykonujemy bardzo dużo przeprowadzek do Niemiec oraz przeprowadzek do Holandii. Dostajemy wiele zapytań ofertowych ze szczegółowymi pytaniami odnośnie przeprowadzek do wymienionych krajów. Dlatego chcemy bardziej naświetlić zagadnienia na naszych nowych stronach: przeprowadzki do Niemiec oraz przeprowadzki do Holandii. Zapraszamy do zapoznania się z przydatnymi informacjami i skorzystania z naszej oferty.

Przeprowadzki międzynarodowe i przeprowadzki zagraniczne

poniedziałek, 28-09-2015

W ostatnim czasie znacznie zwiększyliśmy ruch jeśli chodzi o przeprowadzki międzynarodowe oraz przeprowadzki zagraniczne w naszej firmie. Do tej pory dokonaliśmy już setek udanych przeprowadzek oraz pokonaliśmy setki tysięcy kilometrów. Z tej okazji zapraszamy do kontaktu z nami i do skorzystania ze specjalnego rabatu na kierunki zagraniczne! Im większa przeprowadzka tym większy rabat mogą Państwo uzyskać!

Codzienne przeprowadzki do Niemiec

piątek, 28-08-2015

Ostatnimi czasy coraz więcej dzieje się w naszej firmie, ponieważ uruchomiliśmy codzienne przeprowadzki do Niemiec, a konkretnie do Berlina. Z tej okazji mamy preferencyjne ceny i bardzo dogodne godziny przejazdów. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą nową ofertą!

Mobilne przeprowadzki

czwartek, 30-04-2015

Zmieniamy się według Waszych upodobań! Coraz więcej z Was posiada urządzenia mobilne takie jak smartfon, czy tablet. Powoli wypierają lub zastępują one komputery stacjonarne. Dlatego dla wszystkich, którzy chcą znaleźć przeprowadzkę szybciej, sprawniej przez urządzenie przenośne - przygotowaliśmy naszą stronę w specjalnej wersji, która przystosuje się pod wielkość ekranu na którym aktualnie jest otwierana. Znalezienie przeprowadzki mobilnie jeszcze nie było takie proste!

Ceny przeprowadzek międzynarodowych

poniedziałek, 03-03-2015

Rozwijamy się dla Państwa jedynie dlatego, aby ułatwić wszystkie formalności i działania związane z przeprowadzkami międzynarodowymi i nie tylko. Dlatego stworzyliśmy specjalną stronę: http://alan-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe-cennik poświęconą tematyce cen naszych przeprowadzek międzynarodowych. Zapraszamy do zapoznania się.

Przeprowadzki Międzyrzecz

wtorek, 18-12-2014

Naszym zadaniem jest myśleć regionalnie, a działać globalnie! Tak też staramy się robić. Ostatnio mieliśmy dużo przeprowadzek międzynarodowych oraz wielu zadowolonych klientów. Jednak wciąż myślimy o klientach w naszym lokalnym regionie. Dlatego przewidzieliśmy na okres świąteczny prezent dla Was jeśli planujecie przeprowadzki do Międzyrzecza lub z tego miasta. Ten kierunek jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ w tych okolicach rozpoczęliśmy naszą przygodę z przeprowadzkami. Tak, więc zapraszamy do kontaktu i skorzystania z rabatu z tej właśnie okazji. Tę promocję postaramy się utrzymać jak najdłużej!

Mamy dla Was coraz ciekawsze informacje na blogu!

wtorek, 02-12-2014

Ostatnimi czasy dodaliśmy post na temat dokonania wyboru konkretnej firmy przeprowadzkowej, gdzie wskazujemy czynniki, które będą Wam pomocne w tym procesie, a także bardzo ciekawy tekst o średnich cenach przeprowadzek w różnych konfiguracjach w kraju, jak i za granicą na przykładzie przeprowadzki do Holandii. Zapraszamy do lektury!

Rusza nasz blog: Przeprowadzki - praktyczny poradnik prosto ze źródła

piątek, 07-11-2014

Wciąż rozwijamy się dla Was! Oprócz przewożenia Waszego mienia chcemy również ułatwić Wam cały proces przeprowadzki od pierwszych zamysłów z nią związanych po ostatnią rzecz wyciągniętą z kartonu i ustawioną na komodzie w nowym lokum. Dlatego uruchamiamy blog z praktycznymi poradami prosto ze źródła - http://alan-przeprowadzki.blogspot.com/

Przeprowadzka do Niemiec

środa, 23-10-2014

Kolejny tydzień, kolejny miesiąc, a my dalej się przeprowadzamy. Tym razem nasza przeprowadzka była poważniejsza, ponieważ musieliśmy wyjechać do naszych zachodnich sąsiadów - Niemiec. Konkretnie celem był Duisburg, prawie pod granicą holenderską. Z Bydgoszczy mieliśmy do pokonania 920 kilometrów. Załadunek trwał aż trzy godziny, ponieważ mieliśmy do spakowania około 1000 kilogramów mebli oraz wyposażenia domu. Jest to niebagatelne 13 m3 ładunku. Czas jazdy - 10 godzin w większości po niemieckich autostradach. Przy tej okazcji zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty na przeprowadzki do Niemiec oraz przeprowadzki do Holandii. Więcej informacji udzielamy po kontakcie z nami.

Przeprowadzki Sulechów

wtorek, 20-09-2014

W ostatnim tygodniu udało nam się planowo i na czas zrobić kolejną przeprowadzkę do Sulechowa. Nie było to łatwe zadanie. Mieliśmy do pokonania 200 kilometrów, przy średniej prędkości 70 km/h (szybciej ze względów bezpieczeństwa nie jeździmy) po drogach krajowych oraz ekspresowych. Ładunek był całkiem spory z racji tego, że klient chciał zabrać wszystko na raz. Po perfekcyjnym załadowaniu nie mieliśmy żadnej reklamacji odnośnie mienia. Tak, więc po ponad trzech godzinach przeprowadzka do Sulechowa w promocyjnej cenie udała się bez większych komplikacji.

Przeprowadzki Sulechów, przeprowadzki Międzyrzecz - startujemy ze stroną i specjalną ofertą

poniedziałek, 15-09-2014

Na rynku przeprowadzek nasza firma istnieje już całkiem długi czas. Prowadzimy działalność w kraju, jak i za granicą w kilku obszarach. Pozycja lidera to nasz cel w każdym aspekcie prowadzonej działalności. Tak więc nadszedł czas, aby można było rozpoznać nas szerzej. Docieramy coraz dalej do Was nie tylko w samochodach, ale i w Internecie. Dlatego rusza nasza nowa strona internetowa! Przy tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę na: przeprowadzki do Sulechowa i przeprowadzki do Międzyrzecza.

tel. 0048 605 506 997
e-mail: biuro@alan-przeprowadzki.pl